O firmie

Z miłości do natury tworzymy ekologiczne, sojowe świece zapachowe napakowane naturalnymi olejkami eterycznymi. Do ręcznej produkcji świec NaturaCandles używamy:

- najwyższej jakości 100% naturalny wosk sojowy, który jest biodegradowalny, wegański oraz nietoksyczny

- wyłącznie naturalne olejki eteryczne pozyskiwane z roślin, a nie z laboratorium

- ekologicznych knotów wyprodukowanych bez użycia środków chemicznych z niebielonej bawełny

Skąd pomysł na sojowe świece tylko z naturalnymi olejkami?

Obserwując wzrost konsumpcji oraz produkcji często łączony z okrucieństwem wobec zwierząt, degradacji i zanieczyszczania środowiska, ogólnie występującej i dodawanej chemii do potraw i kosmetyków postanowiliśmy połączyć pasję do natury i zdrowia oraz podzielić się nią z innymi. Nasze świece tworzymy z szacunku i miłości do naszej planety i pragniemy zarażać nią również innych. Elegancki, minimalistyczny wygląd świec NaturaCandles połączony z wyjątkową kompozycją wyłącznie naturalnych zapachów, pięknie opakowanych, doskonale nadających się na prezent!

Co nas wyróżnia?

Starannie dobieramy naszych dostawców, aby olejki były wyłącznie naturalne i zawierały najwyższą zawartość danego zapachu, a wosk sojowy pochodził wyłącznie od sprawdzonych producentów dbających o środowisko naturalne.

Nasze EKO podejście, które w żaden sposób nie przeszkadza w tworzeniu pięknych, także wizualnie świec, docenili nie tylko Klienci, ale również inne firmy nastawione na ekologię - gabinety masażu, SPA, kwiaciarnie i salony piękności stosujące naturalne składniki.

Aby jeszcze bardziej wspomóc środowisko i zmniejszyć konsumpcję proponujemy naszym Klientom stworzenie świecy o zapachu wybranym przez Klienta w jego starym, niepotrzebnym, niejednokrotnie pamiątkowym pojemniku, kubku, itp. nadającym się do używania ich jako świecę.

Wspieramy ruch Zero Waste. Szklane słoiczki, czy pojemniki, w których są świece zapachowe po ich wypaleniu w łatwy sposób można oczyścić z pozostałości wosku i wykorzystać w dowolny sposób w domu czy w pracy. Zastosowań jest niezliczona ilość!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl