O nas

Z miłości do natury tworzymy ekologiczne, zapachowe świece sojowe napakowane wyłącznie naturalnymi olejkami eterycznymi.

W NaturaCandles tworzymy najlepsze, naturalne zapachowe świece sojowe oparte wyłącznie na roślinnych składnikach, które idealnie wypełniają swoim aromatem każdą przestrzeń. Starannie dobieramy wosk sojowy, olejki eteryczne oraz bawełniane ekologiczne knoty tworząc piękne, naturalne świece.

Z miłości do natury i dbałości o środowisko nasze świece są wegańskie, niesyntetyczne, a także całkowicie wolne od sztucznych barwników i innych szkodliwych chemikaliów.

Skąd pomysł na 100% naturalne świece sojowe wyłącznie z naturalnymi olejkami ?

Obserwując wzrost konsumpcji oraz masowej produkcji często łączony z okrucieństwem wobec zwierząt, degradacją i zanieczyszczaniem środowiska, ogólnie występującej i dodawanej chemii do potraw i kosmetyków postanowiliśmy połączyć pasję do natury i zdrowia oraz podzielić się nią z innymi. Nasze świece tworzymy z szacunku i miłości do naszej planety i pragniemy zarażać nią również innych.

Co nas wyróżnia ?

NaturaCandles to WYŁĄCZNIE NATURALNE OLEJKI ETERYCZNY I NATURALNY WOSK SOJOWY.

Starannie dobieramy naszych dostawców, aby olejki eteryczne były 100% naturalne, zawierały najwyższej jakości zapach, a wosk sojowy pochodził wyłącznie od sprawdzonych producentów dbających o środowisko naturalne. Nasze EKO podejście w żaden sposób nie przeszkadza w tworzeniu pięknych, także wizualnie świec.

Świece sojowe NaturaCandles zostały zaprojektowane z myślą o zrównoważonym rozwoju oraz zgodnie z zasadami ZERO WASTE. Dlatego wszystkie stosowane przez nas szklane pojemniki idealnie nadają się do ponownego ich wykorzystania po umyciu w ciepłej wodzie lub odesłaniu do nas i ponownym ich uzupełnieniu ulubionym zapachem.

Używamy wyłącznie ekologicznego wosku sojowego, który długo się pali i jest biodegradowalnym, 100% odnawialnym, naturalnym surowcem. Wosk ręcznie mieszamy z olejkami eterycznymi i wlewamy do szklanych pojemników wielokrotnego użytku.

Aktualne informacje o naszych produktach oraz promocjach znajdziesz na Instagramie oraz Facebooku:

https://www.instagram.com/naturacandles/

https://www.facebook.com/SwieceNaturalne/

W świecie pełnym sztucznych składników wybierz jedyne, prawdziwe NATURALNE ŚWIECE SOJOWE NaturaCandles, które pobudzą Twoje zmysły i wprowadzą Cię w błogi nastrój, poprawiając samopoczucie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl